Pollo PLC-322P-AU-DL2/PM 2MP Dual Light Bullet FHD Camera
₨ 4,050
- 2MP Bullet Colour Night Vision Camera
- Support Audio On Coax
- 10-20m Dual Light Night View
- IP67
- LED Light can be Turned-on or Off Automatically
- Support BLC & DWDR
Categories: 2 Megapixel, Full HD Cameras, Security & Surveillance System
Description
- 2MP Bullet Colour Night Vision Camera
- Support Audio On Coax
- 10-20m Dual Light Night View
- IP67
- LED Light can be Turned-on or Off Automatically
- Support BLC & DWDR
Specifications
Specifications
| Model No. | PLC-322P-AU-DL2/PM |
|---|---|
| Image Sensor | Image Sensor |
| Resolution | 2MP |
| Image Size | 1920 x 1080 |
| Video Output | AHD / TVI /CVI/CVBS |
| Audio | 1CH built-in MIC |
| Image System | PAL / NTSC |
| Electronic Shutter | Auto; 1 / 50s ~ 1 / 100000s ( PAL ); 1 / 60s ~ 1 / 100000s ( NTSC ) |
| View Distance | IR range: 10 ~20 m; White light range: 10 ~20 m |
| Frame Rate | TVI:2MP@25/30fps AHD:2MP@25/30fps CVI:2MP@25/30fps CVBS:PAL/NSTC |
| Min. Illumination | 0.005lux @F1.2, AGC ON; 0 lux ( LED ON) |
| Lens | 2.8 mm |
| Lens Mount | M12 |
| S / N Ratio | ≥52dB ( AGC OFF ) |
| Ingress Protection | IP67 |
| Function Control | OSD (COC Control) |
| Day & Night | ICR |
| Digital WDR | Yes |
| Digital NR | Yes |
| AGC | Yes |
| Auto White Balance | Yes |
| BLC | Yes |
| Contrast | Yes |
| Saturation/Color Gain | Yes |
| Sharpness | Yes |
| Coaxial audio | Yes |
| Image Setting | Yes |
| Defect Correction | Auto |
| Language | English and Chinese |
| Angle Adjustment | Pan: 0°~360°; Tilt: 0°~80°; Rotation: 0°~360° |
| Power Supply | DC12V ( ± 10% ) |
| Power Consumption | LED OFF : < 1W; LED ON : < 3W |
| Working Environment | -30°C~50°C, 10%~90% (relative humidity) |
| Dimensions ( mm ) | Ф 65 x 144 |
| Weight (Net) Approx. | 0.15KG |
Downloads
Downloads
Reviews (0)
Be the first to review “Pollo PLC-322P-AU-DL2/PM 2MP Dual Light Bullet FHD Camera” Cancel reply
Shipping & Delivery
MAECENAS IACULIS
Vestibulum curae torquent diam diam commodo parturient penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse parturient a.Parturient in parturient scelerisque nibh lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendrerit et pharetra fames nunc natoque dui.
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
- Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
- Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
- Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Scelerisque adipiscing bibendum sem vestibulum et in a a a purus lectus faucibus lobortis tincidunt purus lectus nisl class eros.Condimentum a et ullamcorper dictumst mus et tristique elementum nam inceptos hac parturient scelerisque vestibulum amet elit ut volutpat.
Related products
Pollo PLC-322P-AU-DL3/PM 2MP Dual Light Bullet FHD Camera
₨ 4,550
Pollo PLC-322P-IR2/PM 2MP Full HD Camera
₨ 2,850
Pollo PLC-325M-MZ-IR5/PM 5MP Motorized Zoom FHD Camera
₨ 13,500
Pollo PLC-325P-IR2/PM 5MP Full HD Camera
₨ 4,750
Pollo PLC-332P-AU-DL3/PM 2MP Dual Light Dome FHD Camera
₨ 4,550
Pollo PLC-332P-AU-WR3/PM 2MP Warmlight Full Color FHD Dome Camera
₨ 4,850
Pollo PLC-335P-IR2/PM 5MP FHD Dome Camera
₨ 4,750

Reviews
There are no reviews yet.